Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kostýmy

Mimo kostýmu budete na tábor potřebovat ještě VELKÉ BÍLÉ TRIČKO. Čím větší, tím lepší. Vezměte si jej :)

A teď ke kostýmům:

Vymyslete si postavu!

Letos budeme hrát za šílené padouchy a padoušky z Batmanova města Gothamu. Vymyslete si proto vlastní postavu dosud neznámého šíleného padoucha. Nevybírejte již existující postavu z Batmanova světa. Zloduši z Gothamu většinou neoplývají velkými superschopnostmi, o to jsou to však větší blázni a podivíni a o to podivnější jsou i jejich plány. Padouši bývají také stejně jako superhrdinové inspirováni například zvířaty, mytologickými a historickými postavami, živly a přírodními silami či profesemi. A mají nějaký kriminální cíl - většinou usilují o lidské životy, likvidaci určitých osob nebo rovnou celého města. A ještě častěji věří, že to, co dělají, je správné a nutné!

 

Vytvořte si kostým!

Svůj kostým přizpůsobte podivínství své postavy. Padouši z Batmanova univerza se podobou navzájem liší stejně tak, jako jejich povahy. Chcete-li ale vypadat jednoznačně, jako byste přišli ze stránek komiksu, můžete zvolit klasickou komiksovou módu. V tom případě sáhněte po trikotu nebo elasťácích a overalu a klidně přes ně přehoďte navrch slipy či trenýrky. Je-li to libo, ozdobte svou hruď emblémem. Zezadu přihoďte kápi či plášť. Svůj obličej a hlavu můžete chránit škraboškou, maskou, helmou nebo ozdobit kloboukem či korunou. Kostým můžete doplnit zbraněmi a dalšími doplňky, jako je taktický opasek, rukavice, boty a podobně.

 

Pár příkladů pro nastartování inspirace (které klidně můžete použít nebo jakkoliv obměnit):

Mr. Robotix - vědec zabývající se robotikou. Ale zešílel a začal usilovat o to, aby se všichni lidé stali dokonalými bytostmi, roboty! Určitě by měl nějaké robotické rukavice a třeba brýle šíleného vědátora.

Lady Wolf - zooložka, která se zabývala výzkumem vlků. Jeden z nich ji ale při výzkumu pokousal a ona onemocněla zvláštní nemocí. Začala rozumět řeči zvířat, stala se vůdkyní vlčí smečky a rozhodla se, že zlikviduje Gotham, aby místo něj vytvořila rezervaci pro svou smečku. Šedý plášť a vlčí ouška podmínkou!


Gunsmith Boy - Cože? Ty nemáš zbraň? Tady, tady je! Vem si ji! Zbraně jsou svoboda! Ahahahaa! Ratatataata!

Madam Wiki - bývalá knihovnice, která má za to, že všechno lidské vědění by se mělo shromáždit na jednom místě, v její mysli! Takže se snažila vyvinout přístroj, který by ukradl lidem všechny jejich vědomosti. Co na tom, že při procesu občas někdo umřel?

Fashion Master - bývalý módní návrhář, který usiluje o to, aby všichni na světě byli dobře oblečeni. Podle JEHO! A to bez ohledu na to, jestli o to sami stojí a bez ohledu na jejich vkus!  Nemáš rád růžovou se žlutými puntíky? To máš pech!


Určitě vymyslíte spoustu skvělých vlastních superpadouchů a my se na ně budeme těšit!

Mimo kostýmu budete na tábor potřebovat ještě VELKÉ BÍLÉ TRIČKO. Čím větší, tím lepší. Vezměte si jej :)

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář